Židé, bojujte čestně!

levVe starém Římě davy diváků seděly v Coloseu a maje krásný výhled, těšily se na to, jak budou Židé požíráni lvy. Byla vykopána pět stop hluboká jáma, do ní postaveni Židé a následně zahrabáni tak, že jim vyčnívala jen hlava. Poté byli vpuštěni dva dny hladovějící lvi, a v davech to zašumělo radostným očekáváním. Slintající lvi se hnali přímo k vyčuhujícím hlavám a začali kolem nich kroužit dokola, přičemž se dostávali stále blíže své podivné kořisti. V okamžiku, kdy svou kořist chtěli olíznout, tato je kousla do jazyku…. Lvi se lekli, zařvali a rozutekli. Z ochozů Colosea kdosi zakřičel:
"ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ"
Po pár stoletích, dnes, sedí jiní "Římané v Coloseu"na ministerstvu zahraničí USA, v EU i v OSN a pokaždé když Izrael začne vracet útok na židovské civilisty protivníkům, okamžitě vykřikují a zdůrazňují: "Izrael používá nadměrnou sílu:
"ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"

Co po nás vlastně chcete?

JOSEFOVA HROBKAKdyž byla vypleněna Josefova hrobka, ješiva a synagogy vypáleny do základů, židovské svaté knihy znesvěceny, Židům zamezen přístup na jejich svatá místa a Izrael znovu vztyčil zátarasy, někdo z Colosea znovu zakřičel:
"ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"
Židé stále ještě nemohou chodit do Josefovy hrobky nebo na Chrámovou horu, a Izrael stále hledá útočiště v zátarasech, a někdo stále křičí:
"ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"

Co po nás vlastně chcete?

Když sniper zamířil na dítě a chladnokrevně zabil desetiměsíčního chlapečka Shalhevet Pass, Izrael zničil pár budov. A z Colosea se opět ozývalo:
"ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"

shalvevetRodina jedoucí domů z Jeruzaléma byla zaměřena ostřelovačem, matka a otec zastřeleni a děti vážně zraněny, a Izrael "oko za oko - zub za zub" postavil pouze armádu do pozoru, tak i tato chabá odpověď vyvolala sice o něco slabší, ale přece jen volání: "ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"

Co po nás vlastně chcete?

Dva chlapci zkoumající strž na okraji svého města, byli chyceni, zbiti, a hodiny mučeni, než byli zabiti. Jejich tváře a hlavy byly rozmláceny k nepoznání a jejich těla nemilosrdně znetvořena. V odpověď Izrael pátral po vůdcích, kteří dali příkaz k tomuto zvěrstvu. A Coloseum opět varovně vrčelo: "ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"
Naproti tomu USA vyslala více než tisíc členů speciálních komand s těžkou výbavou s cílem likvidace, namísto uvěznění, v Davidově vězení ve Waco. Janet Reno to uznala, ale nazvala to "demonstrací síly". V odvetu za tuto neoddiskutovatelnou nadměrnou sílu ve WACO byla odpálena bomba v Oklahomě. Atentátník Timothy McVeigh, byl chycen, souzen a bude popraven.

práce sebebucha

Navíc, sebevražední atentátníci, kteří vybuchují v autobusech a na tržištích v izraelských hlavních městech, Jeruzalémě, Tel Avivu, Hadeře, Petach Tikvě, atd. - jsou považováni za oběti. Zatím co izraelské ulice jsou zasypávány kusy lidských těl a Izrael ničí v odvetu prázdné domy jejich rodin, a staví jen více zátarasů, ministerstvo zahraničí USA zvažuje, zda se nejedná o demonstrativní ukázku síly, a George Mitchell a jeho "Zpráva" křičí: "ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"

Co po nás vlastně chcete?

Chcete, abychom reagovali na arabské vrahy stejně, jako jsme reagovali na nacisty, kteří umučili, zohavili, zničili a zavraždili víc než šest milionů z nás?

CHCETE ABYCHOM OPĚT NEDĚLALI NIC?

"Vy jste přece příliš civilizovaní na to, abyste odpovídali přímo na úmyslné vraždění dětí, a dokonce tleskáte, když se Nobelova cena dostane do rukou vrahům dětí a žen."

ŽE BY TOHLE BYL TEN ČESTNÝ BOJ?

Máte pravdu, my Židé jsme civilizovaní a uvědomujeme si naštěstí, že poté, co Arabové zabijí posledního Žida v Izraeli, budete od nás ještě zřejmě zcela samozřejmě očekávat, že uspořádáme sbírku na pomník věnovaný památce nyní vražděných židů!

děti - hrdý cíl Hamasu

Vražděných rukou fanatických muslimských Arabů s náboženstvím genocidy v myslích.
A jestliže se nepoddáme, a budeme chtít zvrátit tento druhý Holocaust na Židy, někdo z Colosea bude opět křičet: "ŽIDÉ, BOJUJTE ČESTNĚ!"

Když v roce 1948 vznikl stát Izrael, jeho vedení prohlásilo, že se chce stát "Světlem mezi všemi národy" - vzato přímo ze Starého zákona, Izaiáš 42:6 a 49:6.
Měli znát svět lépe! Národy existují díky pudu sebezáchovy, a NE k ukazování cesty dalším národům! A kdykoli nějaký národ bude ukazovat sebe sama, jako model, ve kterém je možno VŽDY přežít, svět ho za to bude nenávidět, a nikdy ho nepřestane pronásledovat.
Izrael žije v sousedství fanatiků, v jeho okolí se nacházejí arabské národy s úmyslem, totálně ho vymazat z mapy světa. Židovský lid zaplatil, a stále ještě platí neskutečně krutou daň za to, že se snažil být světlem naděje mezi národy.

A PROTO NASTAL ČAS UHASIT TOTO SVĚTLO!

Je čas začít žít jako normální lidé, kteří rozeznávají své nepřátele a začít bojovat ohněm proti ohni!!!

TENTO BOJ - PŘINESE NOVÉ SVĚTLO!


   z: www.masada2000.org

___________ Site Index ________print________  CO TY NA TO?   vyjádřete se v sekci FORUM ! _____