Provokace na Václavském náměstí

"IQ" palestinských studentů v Praze se opět předvedlo v plné kráse v sobotu 4.9.2004. Na Václavském náměstí totiž drželi hladovku ,kterou chtějí upozornit českou veřejnost na údajné strádání palestinců v izraelských věznicích. Přesto, že celou hladovku již dokonale zesměšnil její vůdce Marván Barghůtí (mnohonásobný vrah, 5x doživotí) natočený skrytou kamerou jak již 4 den hladovky tajně jí !

Vepř-vůdcem hladovky! Stačí letmý pohled na foto zmíněného vůdce "hladovky" a je jasné ,že jedině pořádná hladovka ho může zachránit před arterosklerozou ,infarktem a alláhem.

Na celou akci se však nelze po minulém týdnu ( 2letadla, metro, 2autobusy, ŠKOLA(New!) ) dívat jen jako na směšnou šaškárnu ale spíše jako na neuvěřitelnou provokaci !
O tom ,jaké byly reakce na tento protest se můžete přesvědčit např.: zde ( http://www.novinky.cz/diskuse/03/71/60.html ).

palestinci v Praze stejně nedostudují ,at už proto , že je na kolejích chytnou jak kradou nebo proto ,že se zjistí že v druhém semestru VŠ neví v kterých letech probíhala 2.sv válka (!!!) a řadu dalších věcí co znají čeští školáci když opouští ZŠ. A když už "dostudují" bude mít jejich vzdělání hodnotu jako u Muammara Kaddáfího (vůdce Lybie,doktor filozofie Karlovi univerzity) který v televizi tvrdí ,že Shakespeare byl Arab - jakýsi "Šejk Aspír" - a časem se to prý zkomolilo...

Produkce takovýchto "vzdělanců" je mezinárodní ostudou pro ČR , nehledě k tomu , že jejich přítomnost zde je i jasným bezpečnostním rizikem .

Nillbert Nullingsworth___________ Site Index ________print________  CO TY NA TO?   vyjádřete se v sekci FORUM ! _____