Otevřený dopis
Slovenské Národní Straně
Reakce na článek: "Členovia židovskej teroristickej organizácie v Čechách!"
uveřejněný na webu mládeže Slovenské Národní Strany (www.mladezsns.sk)


   + AKTUALIZACE 22.11.2005 - AKTUALIZACE 22.11.2005 +

   + AKTUALIZACE 25.11.2005 - AKTUALIZACE 25.11.2005 +

    Drzost vašeho spolku zločinců zodpovědných za rozbití Československa je neuvěřitelná! Kde bere sebranka jejíž předseda v interwiev na otázku: "SNS sa v médiách mnohokrát dištancovala od radikálnych a rasistických postojov. Aké postoje má Mládež SNS k extrémistickým hnutiam, rasizmu, fašizmu a hnutiu Skinheads?" odpoví:"Slovensko musí byť odvšivavené od zvrátených ideológií akými sú fašizmus, komunizmus a sionizmus." vůbec odvahu vyzývat k něčemu českou policii?!
    Tak Vy se "obáváte" že JDL jsou jako neonacisté...?! píšete, že "je na čase aby konečně někdo přišel s pravdou o JDL"...?! Ale ta ""vaše pravda"" neni nic jiného než rešerše opsaná z revizionistického pamfletu amerického neonacisty Marka Webera: "Zionist Terror Network" ("Sionistická teroristická sítˇ - pozadí a činnost zločinných sionistických skupin") vydané tzv. "The Institute for Historical Review" což je cyklostil v garáži v Newport Beach kde skupinka retardovaných magorů rozmnožuje blafy Zundela , Dukea a podobných šašků.
    "Vaše" je to jen v tom směru že jste názory z této neonacistické brožurky vzali za vlastní - z toho je evidentní váš postoj k neonacismu, rasismu, extremismu a v neposlední řadě copyrightu - když používáte jejich KRAJNĚ PODIVNĚ přeložené (=účelově převyprávěné) "citáty" rabbi Kahana a dalších židovských představitelů. Toto know-how "překladů" kdy text je převyprávěn tak volně, že ho dokáže zpětně identifikovat jedině sám "vykladač-překladatel" vynalezli ostatně už goebbelsovi šmoci kteří podobným způsobem převyprávěli vynatky z Talmudu pro potřeby Volkischer Beobachter a Der Sturmer - které ostatně dodnes straší na mnoha nacistických webech. Nejen ten banskobystrickej ship shagger - ALE CELÝ TEN VÁŠ GANG JE JEN ODPORNÝM ZHMOTNĚNÍM VTIPU: "Nemám rád jen dvě věci: RASIZMUS A NEGRY"!
    Podle vás tvrdím že "Palestína neexistuje a preto logicky nemôže byť okupovaná" - to tvrdí kritický rozbor, opírající se o studii Elliota A. Greena, publikovanou v Midstreamu (New York) v březnu 1999, a o články Eugene W. Rostowa (děkan Yale Law School a náměstek tajemníka Státního departementu USA 1966-69, jeden z hlavních autorů rezoluce č. 242 Rady bezpečnosti OSN), publikované v New Republic 23. dubna 1990 a 21. října 1991 . Nestačí číst názvy článků - chce to do nich i nahlédnout. Jestli disponujete krom madarštiny ještě jiným VE VAŠICH KONČINÁCH světovým jazykem, račte si to najít v originálu.
    Lžete o tom, že "tajím útoky" připisované JDL, stačí se podívat do článku "Židovská Liga", dole je kompletní seznam zpracovaný Anti Defamation League (k JDL velmi kritický). Copak jde ve věku internetu něco takhle "tajit"?!? ...až na slovensku doroste první generace vyrostlá už v prostředí kde je splachovací klozet samozřejmostí - pak to jistě bude platit i tam.
    Že považuji Židy "kteří o Baruchu Goldsteinovi mluví jako o sprostém vrahovi" za hlupáky jsem nikdy netvrdil. Kdysi to jeden český novinář (Žid) napsal - už jsem si s ním názory vyjasnil (požádal mě o přátelství - přijal jsem) Tot vše - nejsem zaostalý tatranský bača abych podle názoru na jednu věc škatulkoval lidi.
     ...atd. atd. atd. Trapná úroven demagogie ""vašeho"" pokusu o "odhalení pravdy" nezapře svůj původ v zapadlé podtatranské salaši kde se i seznam "významných Slováků" vyrábí přidáním listiny válečných zločinců k madarskému telefonnímu seznamu. (ale Já jsem Z PRAHY)
    Vadí vám že píšu pod pseudonymem, ale článek o mě na vaší www není podepsán vůbec. Píšete že moje stránka "je pro veřejnost neviditelná" (dost nejapná poznámka od majitelů stránky z celkovou návštěvností 1383 zatímco můj counter jen za letošek ukazuje 23700:-) a pochybujete zda o mé www vědí čeští Židé, budˇte bez obav - VĚDÍ a těžko někdo z nás potřebuje nějakého POSLOVANŠTĚLÉHO ZABĚHNUTÉHO MADARA z T I S O J U G E N D Slovenské Národní Strany aby mu radil jestli a jak mě má kritizovat.
    PROČ se SNS web plný bizarních důkazů svědčících pro neprodlenou hospitalizaci jeho autorů jako jsou: "Modlitba za blahorečenie slovenského mučeníka Jozefa Tisu" nebo "vypočuvky najznámejších slovenských hymnických piesní" stará o Židy v Čechách? Co je vám 13let po rozdělení do vašich někdejších ""českých utlačovatelů""!? Dle vaší prostoduché ideologie se přece v Čechách 70let nedělalo nic jiného než osnovalo spiknutí proti vašemu kmenu a "pragocentrismus s čechoslovakismem" byli (jistě že vedle sionisticko-zednářských center) hlavní viníci vaší totální bezvýznamnosti a zaostalosti... Tak proč se najednou "bojíte" abych časem "nešířil rasovou nenávist a vyzíval k teroristickým útokům v Čechách"?! MOJE www EXISTUJE 5 LET - tak proč jsem to už dávno neudělal?! co je to vůbec za hloupost předjímat budoucí zločiny kterých se možná dle vás dopustím?! Shodou okolností jsou to 4 dny co jsem ve FORUM jednomu přispěvateli napsal: "ČR je spojencem Izraele, drtivá většina obyvatel je na správné straně a o nějaké podpoře neonacismu či islamismu zde nemůže být řeč... z toho důvodu jsou zde akce které SNAD, kdysi podnikala JDL v Americe, zcela zbytečné (a byly by i kontraproduktivní). Moje snaha zde je pouze informovat a reagovat na ojedinělé výstřelky extrémistů." (14.11.2005)
    ČR prostě není nějaká postfašistická podtatranská gubernie kde může potomkům podomních murárů dělat ulhaný prostˇáček 3x premiéra a kde jakýsi podivný hybrid SIS a Cosa Nostry, vozí prezidentova syna přes hranice v kufru. Starejte se atˇ si většina občanů EU nemyslí že Slovensko je čtvrtˇ v Budapešti! Atˇ vám mentálně retardovaný boxer nekandiduje na prezidenta! Atˇ ve směnárnách při pohledu na vaši měnu nepozvedají pobaveně obočí! Atˇ jediný v zahraničí skutečně známý "významný Slovák" neni animovaná figurka strýček Fido!
     ...jenže váš recept je obdiv k chcíplímu kněžourovi, paranoia a hospodský vodrhovačky. ...radši si hledáte nějakého domnělého viníka - který za to asi za všechno může - a protože vám tam kdysi jeden pomatenej frátr chrochtal že "za to může Žid" - tak i když jste vlastní Židy dali vyvraždit - neni nic lehčího než obvinit éterickou substanci: "mezinárodního Žida" - ten je všudypřítomnej, i když ho nikdy nikdo neviděl - takže i pro tatranské pasáčky koz se "Žid-viník" hledá snadno ....mnohem líp než třeba takový školní vysvědčení - kde bych zase příčinu vzniku takových názorů JÁ HLEDAL U VÁS.
    Rozbití Československa způsobené i sebrankou z vaší Strany jsem kdysi považoval za zločin, ale od té doby jsem si už mockrát řekl, že to je jen dobře, že se ta sbírka levobočků madarskejch obchodních cestujících odtrhla - vždy jste byli pro Čechy jen přítěž. Ekonomická i morální. Zaostála uherská država drotárů a pastičkárů ve které ještě před 80lety neexistoval průmysl, zem arizátorů která platila popravy svých občanů, aby mohla ukrást jejich majetek, zem kde se promenádujou pasáčcí ovcí v uniformách klerofašistické parodie na státní útvar, pod záminkou tradic národovectví které ve skutečnosti nikdy nebylo ničím jiným než vazalstvím Německa - čekajícím na drobty z válečné kořisti ještě větších válečných zločinců než jste Vy sami a skončící po pár měsících naprostým fiaskem a pověšením vašeho tzv.prezidenta tam kde končí všechna podobná prasata - na řeznický hák.
    Jestli je "na něco čas", tak osvětlit vám pravdu o vašem postavení v Československu: skutečnost je taková, že to Češi z vás udělali evropskou zem na úrovni dvacátého století, postavili vám průmysl, několik desetiletí dotovali rozvoj toho vašeho pasteveckého skanzenu a tupější většina vašeho kmene dělala jen ostudu a problémy.
O tom, kdo byl pro koho přítěží, vypovídá naprosto jasně kurs české koruny k těm vašim papírkům se štůrem.
TO je váš problém. NE domnělý židovští "teroristé" v cizí zemi. Demagogickým hledáním - jen ve vašich hlavách existujícího - sionistického nepřítele, při pokusu vyhrabat z kaliště dějin jednu z ideologických podstat karcinomu v dějinách střední Evropy tzv."slovenského štátu", jen potvrzujete slova německého antifašisty Bertolta Brechta: "Lůno ze kterého se zrodila nestvůra zůstává plodné." - a nechtě tak sami dokazujete potřebu existence mé www:
     P R O T O že existujou takový jako jste VY - existujeme MY.

Il Capo di tutti capi jewish background          
in BIG BIG City Prague - Nillbert 
19.11.2005

(na web dáno 21.11.2005 v 9:00 AM)


   - AKTUALIZACE 22.11.2005 - AKTUALIZACE 22.11.2005 -

Z diskuze pod článkem na vaší www jsem se dozvěděl zajímavé věci. Např. web "mládeže SNS" byl spuštěn před měsícem... tzn. hned úplně první článek na webu SLOVENSKÉ NAR.STR. byl ten o mě ...tedy nikoli o Slovensku - jak by se snad u stránky takových "vlastenců" dalo očekávat - ale o českých Židech. Zvláštní.
CO JE VLASTNĚ U SLOVENSKÉ NÁR.STR. NA PRVNÍM MÍSTĚ - SLOVENSKO NEBO "ŽIDOVSKÁ OTÁZKA"?

lidem kteří tam jménem SNS diskutují se též nedaří zodpovědět dotaz jednoho z přispěvatelů:
DOMNÍVÁTE SE VY OSOBNĚ, ŽE EXISTUJE MEZINÁRODNÍ ŽIDOVSKÉ SPIKNUTÍ, NEBO SOUHLASÍTE, ŽE SE JEDNÁ O NAPROSTÝ NESMYSL?

a do třetice bych rád věděl, vzhledem k tomuto vašemu textu:
"Modlitba za blahorečenie slovenského mučeníka Jozefa Tisu"
Bože, ďakujem Ti, že Tvoja Prozreteľnosť dala slovenskému národu Jozefa Tisu. On svoj národ horlivo poučoval kázaním ako kňaz a vodca. On ho za ťažkých časov múdro a obozretne viedol ako prezident. On za Teba, za svoju vieru a svoj národ veľkodušne podstúpil mučenícku smrť. Prosíme Ťa, povýš na oltár tohto nášho neohrozeného obrancu viery a mučeníka za Boha a za národ. Daj ho nášmu veriacemu slovenskému národu za náboženského i národného hrdinu. Modlime sa: Bože, Ty si zapálil srdce Tvojho mučeníka Jozefa veľkou a neohrozenou láskou a vernosťou viere a svojmu milovanému národu. Ty si od neho žiadal, aby priniesol za svoju vieru a svoj národ tú najvyššiu obetu položením svojho vlastného života na oltár Cirkvi a otčiny. Udeľ mi na jeho orodovanie milosť, o ktorú Ťa prosím . . . . Nech vyslyšanie mojej prosby na jeho orodovanie je dôkazom, že si praješ, aby bol vyhlásený za blahoslaveného a svätého.

umístěném v sekci "NÁRODNÝ VELIKÁNI" (to je vůbec podivuhodný seznam: Byzantinec, Rumun, několik Madarů, Hlinka jako "otec národa a Tiso jako "1.slovenský prezident" plus několik slováků u kterých ovšem pro zařazení na "seznam velikánů" stačilo i sepsat jednu veršovanku... ale chápu vaši zoufalou situaci: BER - KDE NIC NENI... ...potom to i větší trpaslíci mohou dotáhnout až na malé obry ;-) ...vlastně: "velikány" :-) ...o tom přece váš fuhrer Gajdošík ví možná nejvíc z celé "Mládeže SNS" :-))))
Tak tedy:
CHTĚLI BYSTE ABY TISŮV REŽIM POKRAČOVAL ?
(ale jistě že to znamená "ABY HITLER VYHRÁL VÁLKU" ...co jiného)

...nic jsem se o tom totiž nedočetl ani ve vaší "HISTÓRII SLOVENSKA", kde jsem se dozvěděl jinak spoustu skutečných kuriozit např. že nezačíná v roce 1993 - ale před 37000 lety (to snad ani nepřekvapí ...kdepak staří Sumerové ...Féničané ...Židé ....PRVÝ ČLOVÁK - BYL SLOVÁK! :-))))))
že 28.10 1918 nebylo vyhlášeno "Československo" ale "Česko-Slovensko" (checht) , boj s českým otrokářstvím začal po 2 dnech - 30.10 1918 (prsk) a v roce 1932 Hlinka rozhodl o samostanosti slovenska (kuck kuck) ...že to ten tajnůstkář nikomu neřek... a skutečnou perlu: sametová revoluce nezačala 17.listopadu v Praze - ALE SPUSTILA JI "16.listopadu protestná demonštrácia bratislavských študentov"!!! (plácání do kolen, válení po zemi, záchvat)
Trochu ale mate, že: "SNS považuje za najväčší prínos 17.novembra uvoľnenie federálnych okov" Jak to 17?!? přece 16 né??? ;-)

Za odpovědi na tyto 3 otázky, které jistě budou zajímat nejen mě předem děkuji
a přeji hezký den do Severního Madarska :-)

Nill   


   - AKTUALIZACE 25.11.2005 - AKTUALIZACE 25.11.2005 -

          několik slov závěrem....
Takže jak se dalo očekávat: ticho...
Mládež SNS se změnila v mrtvého brouka.
Duševní giganti SNS jejichž předseda vykřikuje, že
chce bytovou otázku řešit vystěhováním Židů a na jejichž www najdeme zvratky typu: "Maďari sú nešťastím Európy, lebo sem prišli ako barbarskí kočovníci, vraždili deti a párali tehotným ženám bruchá" nebo "Tiso vytvoril uprostred Tretěj ríše malý ostrov štastia a istoty" se najednou nezmohli na odpověd.
Ne, nemohlo to dopadnout jinak.
Za obludné lži se vždy schovávají malé ustrašené zrůdy. Na šedesát let staré žvásty z drtivou logikou dopadla dva tisíce let stará pravda: Nihil in vulgo modicum; terrere, ni paveant ubi pertimuerint, impune contemni. (Tacitus)

pro slovenské klerofašisty přeložím:
LŮZA NEZNÁ V NIČEM MÍRU ; HROZÍ , NEMÁ-LI STRACH ,
JAKMILE SE ZALEKNE , LZE JÍ BEZTRESTNĚ POHRDAT.

Nill   

___________ Site Index ________print________  CO TY NA TO?   vyjádřete se v sekci FORUM ! _____