Škvrňata na radnici
S pobavením jsem se dozvěděl že členové neonacistické organizace "Národní Odpor - Slezsko" (NO) se mají 22.12.2005 setkat se starostou Orlové aby jednali o tzv. "hlídkách domobrany" , tedy jakýchsi skupinách samozvaných ochránců před - jak sami uvádějí - rabujícími cikánskými gangy.

Skutečně žertovný záměr - uvědomíme-li si, že Národní 0dpor je neonacistická organizace - která by sama měla být trestně stíhána a jejíž členové jsou na svobodě dílem i proto, že jsou většinou nezletilí a policie nad nimi více méně mhouří oko díky tomu, že jsou to vlastně ještě děti. Tedy zaostalé, zakomplexované děti - s těžce nedostatečným prospěchem. Je zarážející že fňukání těchto malých pitomečků o tom "že z jejích daní se platí sociální dávky pro Romy" bere vůbec někdo vážně - kolik těch daní ve svém věku zaplatili?
Židovská obec a celá řada dalších organizací i jednotlivců proti tomuto setkání ihned protestovala Otevřeným dopisem, adresovaným starostovi Orlové a jeho zástupcům. Dopis dostal starosta těsně před "summitem" takže k setkání došlo - trvalo však cca 10 vteřin. Vše probíhalo za asistence televize a kdo neměl puštěn zvuk mohl se snadno domnívat, že to je reportáž z návštěvy mateřské školky - nad osmnáct tam bylo očividně pouze starostovi a reportérům TV - proti nim do půlkruhu seděli vyjukané dětské tváře nabalené ve vrstvách svetrů a bombrů nahrazujících svaly - starosta se zeptal zdali je pravda co se o nich píše v listu židovské obce - škvrňata z NO pípla ano - a starosta se slovy "A ven..." ukázal na dveře. Rachitická nedochůčata se slabomyslnými pohledy ustrašeně zamrkala do kamer a show bylo u konce.
Každý kdo to sledoval se musel jen pousmát. Ale je to celé skutečně jen nějaký špatný vtip?! Proč doma tyto frocky prostě neseřežou? Vždytˇ pořádných pár facek je lepší než dlouhý vysvětlování... Jenže co my víme, co asi za rodiče může vychovat tyto zakomplexované malé capouchy - vždytˇ děti jsou obrazem rodičů a ne všichni udavači a kolaboranti z dob protektorátu se po válce zhoupli na kandelábrech - je víc než očividné že někteří měli potomky - a když jsem pozoroval ty vykulené dětské kukuče jak vystřižené z dokumentů o downově syndromu - tak patrně i v opilosti.
Tato družina mentálně retardovaných hitlerjugend má dokonce své www stránky (www.odpor.info). Bojují tam např. za tzv."svobodu slova pro popírače holocaustu ernsta zundela" - tedy "bojovnníka za svobodu slova" který se kdysi snažil zakázat film "Schindlerův seznam" ...patrně v té době ještě za svobodu slova nebojoval...
Jaký je vztah těchto malých idiotů ke svobodě slova jsem ostatně ihned poznal sám - mají tam totiž i článek o mé osobě, jmenuje se: "Když se prase bojí řezníka". Reagoval jsem na něj kratší glosou nazvanou: "Když je prase Tyranosaurus" - leč byla během 5minut smazána ...patrně též v rámci boje za svobodu slova. Místo toho se tam objevilo ujištění, že opoziční názory nemažou - což dokazovali na příspěvku nějakého dementa který jim tam cosi vyčítal, po hříchu však ještě slabomyslnějším slohem než se tam prezentují Oni - jinými slovy: ještě větších blbců než jsou sami - se nebojí.
Za těch několik minut na jejich webu jsem si všiml ještě jednoho zajímavého faktu - počítadla návštěv - zarazilo mě, kde by se na tak idiotské neonacistické nástěnce vzalo půl milionu lidí - chvíly jsem to monitoroval: půl hodiny se ani nehlo a pak ve vteřině poskočí o několik set ....a už jsme doma - tato hovádka lžou nejen o jiných, lžou i o sobě a lžou především sami sobě.

Nill   22.12.2005  

   LINKY:
Fotografie a data o neonacistech u kterých známe bližší údaje: http://www.antifa.cz/fotogalerie/znami/index.html

Článek kde se hovádka kasají že budou rokovat se starostou (21.12.2005)

Článek kde hovádka fňukají že je starosta vyrazil (22.12.2005)

Čl."Když se prase bojí řezníka":http://odpor.info/index.php?id=6&clanek=276


Happy End:
24.3.2006 byl WEB NEONACISTICKÉ ORGANIZACE NÁRODNÍ ODPOR ZRUŠEN !
Téměř rok vycházely na webové stránce českých neonacistů články plné rasové nenávisti, články které oslavovaly Hitlera, nacismus, protektorát Čechy a Morava a v kterých byly uráženy oběti holocaustu. Dnes se na internetu v prostoru webu Národního odporu objevila velmi pozitivní zpráva od amerického webhostingu v USA Electric Lightwave, LLC: This Account Has Been Suspended ! Tím byla byla zrušena registrace internetových stránek Národního odporu u tohoto provozovatele.

AKTUALIZACE ŘÍJEN 2006: Tak NO nám žel metastázoval v novém ohnisku. Tentokrát se jejich web jmenuje ODPOR.ORG a např. čl. "Když se prase bojí řezníka" najdete zde:
http://www.odpor.org/index.php?page=clanky&kat=1&clanek=320
___________ Site Index ________print________  CO TY NA TO?   vyjádřete se v sekci FORUM ! _____