"Problémy" francouzských muslimek
Náboženská policie bičuje ženu za to že si odhalila na veřejnosti ruku... Muslimky už nesmějí chodit do francouzských škol zahalené. Ve čtvrtek vstoupil ve Francii v platnost zákon zakazující žákum státních škol nosit náboženské symboly. Jeho přijetí vyvolalo v březnu odpor muslimů, neboť dívkám vyznávajícím islám zakazuje zahalovat vlasy šátkem. Zrušení zákona požadují i únosci dvou francouzských novinářů v Iráku. Dali Francii ultimátum do středy večera, jinak oba muže zabijí. Muslimky dokonce v Paříži uspořádali demonstraci ...

Když se nestačí stavět šibenice - poslouží dobře i jeřáb (stejně popravovali nacisté v KZ Dora) Podle mě je však daleko větším problémem muslimek ve Francii to ,že polovinu těch co ve Francii vystudují jich pak odvezou do Alžíru aby je prodali jako méněcenná hospodářská zvířata , při prodeji jim však více kontrolují zuby (jako konˇům) ... není tedy jedno jestli budou umět číst a psát ?
Mělo by se spíš mluvit o tom ,že v Marsei u každé lodě do Alžíru stojí fronta 20letých muslimek (kupodivu bez šátku) a 50 letý dědci jim tam kontrolujou zuby !!!
Mimochodem : ty co je tam prodávají , nejsou žádní pasáci - ALE OTCOVÉ !
A toto má ještě dohru v Alžíru.
Muslimští dědci si je odvedou do svých vesnic. Tam však již jsou "používané,starší,s vymlácenými zuby a již dávno nikoliv panny" - co s nimy ?
Dědci tedy těmto "ženám-dobytku" 3x řeknou : "zavrhuji tě!"
Okolo vesnic kam právě dovezli čerstvé 20leté muslimky je pak možné po stromech nalézat oběšené , už použité 30-35leté muslimky ! Pokud je turisté nesundají - vlají tam i rok...
Jistě - svobodné rozhodnutí ... až na to ,že odvrhnutou manželku v muslimském státě čeká pouze polití kyselinou nebo ukamenování.

Žena zbičovaná íránskou náboženskou policií Muslimky jsou nesvéprávné , ponižované osoby naprosto bez možnosti se skutečně svobodně rozhodnout. Každá rozumná žena , která neztratila sebeůctu v každodenním ponižování muslimské společnosti, které každodenně někdo necpe do hlavy islámskou tmu , se musí zamyslet třeba nad tím: proč se dívky v muslimských zemích po narození nezapisují do matrik ?!? ... natož aby mohli ,doma - v Alláhistánu pořádat demonstrace.

Muslimka bez povolení manžela (případně otce, bratra nebo jiného příbuzného, který funguje jako její zákonný zástupce) nesmí téměř nic. Ani vyjít sama z domu. A pak jsou věci, na které ani nelze nějaké povolení mít. Třeba řízení auta , jízda na kole nebo nocleh mimo domov bez přítomnosti zákonného zástupce. Nějaký kontakt s jiným pohlavím? Vyloučeno. Nejenže jsou oddělené školy pro chlapce a děvčata, výchovu každého pohlaví řídí samostatná vládní instituce. Foto z filmu režiséra Van Gogha Dodržování nekompromisně hlídá mutawa, náboženská policie , která může ženu kdykoli zbyčovat třeba jenom proto, že na ulici nazdvihla lem burky, aby se napila vody.

V roce 2002 se například v Saudské Arábii jako velký pokrok začaly ženám vydávat první průkazy totožnosti. Samozřejmě jen za předpokladu, že ke své žádosti přiloží povolení zákonného zástupce. Znamením pokroku se před několika měsíci stala i první opatrná kritika náboženské policie. Ta při požáru jedné dívčí školy v Mekce bránila v přístupu záchranářům (dívky prchající ze tříd nebyly předpisově zahaleny!) a patnáct děvčat zemřelo.

Podle arabského kalendáře se píše rok 1424 ...

holky - anketa: KTERÁ CHCE BÝT MUSLIMKA?

Nillbert Nullingsworth (10/2004)

Doporučuji filmy: "Chaos"(F) a "Bez dcerky neodejdu"(USA)

Fatwy -- rady ženám
Ženy v islámu: www.new.ecn.cz/soc/Texts/tema/Islam/Islam-index.html#koran
Postavení žen v islámu: www.light-of-life.com/eng/reveal/r5405efm.htm


___________ na Hlavní stránku _______print_______  CO TY NA TO?   vyjádřete se v sekci FORUM ! _____