"Mírumilovní čeští muslimové" nepřestávají vyhrožovat!
Sám jsem si už zvykl na to, že mi každé dva měsíce přijde alespon 1 rozsudek smrti. První mi přišel někdy v únoru, po té, co jsem ve článku "Nobelovy ceny" napsal, že Židé dostali 141 NC zatimco muslimové jen 6. Podepsal se jakýsi: "Al-aqsa.cz". Při pozdější korektuře jsem zjistil ,že skutečný poměr je spíše 161 ku 3 ... ale to je vedlejší.
Muslimové mají plná ústa své mírumilovnosti a přesto se ve skutečnosti NIKDE nedistancují od zvěrstev páchaných ve jménu jejich pouštního kultu, naopak všude lžou, že to páchají agenti západních rozvědek. Tedy né , že je špatné to dělat ... ale že ONI to nedělají. To mluví za vše.
Včera jsem byl požádán hlavním organizátorem petice abych odstranil z textu jeho e-adresu (což činím) protože mu chodí výhružné e-maily. Má očividně slabší nervy než já, ale lze mu něco vyčítat ? Podívejte se na to co přišlo minulý týden mě: "VÝSTRAHA"(video MPEG , 160x120 , 355Kb) ... s poznámkou: "Takhle dopadneš !"
Myslím , že po shlédnutí tohoto videa musí být každému jasné co je Islám a jeho "mírumilovní čeští vyznavači" vlastně zač.

  Nillbert

a propo, na výstrahu jsem odepsal toto:
"Hned ted cinknu kámošovi, cvičí právě na nových Merkavách čtyřkách , pamatuješ jak loni zbloudilá střela sejmula 8 prasopsů ? Tak ted jich zabloudí víc, spolehni se - doufám že budou všechny těhotný !"

... já jen aby bylo všem prasopsům (rozuměj:muslimům) jasný , jak velkej strach z nich mám :-)

Protože se na internetu objevily fámy,že Nillbert=Jakub Ch. DŮRAZNĚ TUTO FÁMU DEMENTUJI! Já (Nillbert) NEJSEM AUTOR TÉTO PETICE! Diskuze na toto téma se rozhořela ve "FORUM" doporučuji všem nevěřícím Tomášům aby si ji přečetli !
Tiskové prohlášení autora petice nadete zde: http://www.stopmesite.cgi.cz/


Petice pozastavena !!!
Muslimská bestie kouše ! Snaží se zastrašovat organizátory !
Ve středu 29.9.2004 podal zástupce českých muslimů Mohamed Abbas trestní oznámení proti organizátorům petice za trestný čin pomluvy dle ustanoveni §206 trestního zákona a za trestní čin podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod dle ustanovení § 198a.(www.muslimskelisty.cz/zaloba.htm)
Organizátoři se proto rozhodli do vyjádření státních orgánů stáhnout petici ....
Co dodat ?!?
Mohamed Abbas na svých stránkách pomlouvá a lživě obvinuje USA , který je spojencem ČR ! Podněcuje k nenávisti proti Israeli a snaží se "demaskovat velkého satana" , podle něj světové židovstvo a USA ....
Například tvrdí: "7 z 19 atentátníku z 11.září 2001 dosud žije" - a na tomto faktu mimochodem dokazuje že celé 11.září je spiknutí CIA a Mossadu proti Arabům .... (www.muslimskelisty.cz/11zari.html)
A celá mračna dalších dementních lží kterým snad věří jen od rána do večera mlácené muslimky v domácnosti.
Sám Mohamed Abbás dokonale naplnuje skutkovou podstatu trestných činů , které tento alláhofil vychrochtal do protokolu. To on podněcuje k nenávisti. Copak se dá nenávidět civilizační mor jakým je islám ? Nenávidět se dá nepřítel , ne choroba. To bych mohl zrovna tak nenávidět neštovice nebo mor. S takovýmy jevy jako je ten prašivý pouštní kult se musí jednat jako s nemocí - vyléčit a (pokud možno) zapomenout. Jsme to dlužní uhořelým newyorčanům , roztrhaným lidem z Bali a Madridu , postříleným dětem z Beslanu a každodenním obětem v Israeli.
Dnes a denně se probírám muslimskýmy www a ani po tom co jsem se na nich už všechno dočetl se nedá říct , že bych je nenáviděl , dívám se na ně jako se díval Fleming na bakterie v mikroskopu , bez nenávisti , za to s jediným cílem.

  NillbertPetice proti nové pražské mešitě
V ulici Politických vězňů 21 bude 1.10.2004 (pátek) v 13:00 "slavnostně" otevřena nová pražská mešita (mapa).Dejme našim islám vyznávajícím spoluobčanům najevo, že o jejich novou stavbu nestojíme!
Podobná petice v Teplicích stavbě zcela zabránila!

*** Jak se zapojit? ***

  • podepsat petici online zde . Počet odpůrců mešity bude oznámen jejímu provozovateli začátkem roku 2005. Hlasovat lze tedy do 31.12.2004.

  • přijít na demonstraci v ulici Politických vězňů bude 1.10.2004 (pátek) v 13:00. Jelikož je pátek pracovní den, nepředpokládám nijak vysokou účast.

  • vytisknout plachtu či vyrobit transparent s výstižným nápisem a přinést ho na demonstraci

  • rozeslat adresu na tuto petici dál (adresa je http://www.stopmesite.cgi.cz/ )

  • zaslat nám zajímavý odkaz zejména o bohulibé činnosti českých muslimů

*****SOUTĚŽ******SOUTĚŽ******SOUTĚŽ******SOUTĚŽ*****
Nebudete-li se moci zůčastnit demonstrace,
alespon nám zašlete námět na transparent !
(budˇna "vsechnojerelativni@seznam.cz" nebo na "FORUM")
Nejlepší heslo bude odmněněno:
výherce dostane film MATRIX na CD !!!

Proč nechtít mešitu?
Každá nová mešita zvyšuje riziko, že se nějaký muslimský pomatenec v rámci boje proti nevěřícím odpálí v tom samém autobuse (či vlaku), ve kterém pojedete do práce či Vaše dcera do školy, protože bude mít lepší příležitost získat ty správné názory, skušenosti a vybavení.
Jak dokazuje dění okolo londýnské a například hamburské mešity, pravidelné společné setkávání muslimů může mít přímo explozivní následky (WTC, Reid, Abú Hamza).
Právě v takovýchto mešitách se rodí zrůdné zločiny které stojí v New Yorku, Madridu čí Beslanu tisíce životů! Tam a ne v pouštních oázách Egypta!
Madrid nebyl nikterak daleko. Proč ulehčovat růstu podhoubí radikálního Islámu, který vzniká právě v mešitách, kde se mohou snáze setkat muslimové umírnění s extremisty ?! Moderní zbraně jsou velmi mocné a i jeden ovázaný pomatenec muže přeorat polovinu města a učinit střední čechy neobyvatelnými. Naši muslimové nijak hlasitě nedemonstrují proti vraždění civilistů v Beslanu, natáčení bestiálních vražd rukojmích v Iráku na video (Nick Berg, Paul Johhson, naposledy Eugene Armstrong), systematickému vyhlazování a znásilňování v Darfúru, spíše kritizují USA, Velkou Británii a Izrael.
Je to totiž pátá kolona vrahů z Beslanu. Stačí si pročíst jejich www.muslimskelisty.cz(doporučuji alespoň k běžnému pročtení pro získání představy, co se honí hlavou českým muslimům!) Například se tam naprosto vážně tvrdí , že 7 z 19 atentátníku 11.září je dosud na živu, že na palubách oněch 4 letadel nebyl žádný Arab a že je to tudíž celé spiknutí CIA !!!
Syn vydavatele muslimských listů naprosto vážně tvrdí :"Do 50 let budou žít v Evropě již pouze muslimové."(!!!) Kam nás tedy tento přední představitel muslimské komunity v ČR hodlá odsunout ? Kde budeme žít my ostatní ?
Dnes je to ještě jen chrochtání jednoho muslimského pomatence - ale stejně před 80lety chrochtal i onen rakouský přivandrovalec který nakonec stál život 10% lidstva.

Text + Soutěž: Nillbert

Hlavní organizátor: Jakub Ch.

Odkazy:
www.muslimskelisty.cz -- co se honí hlavou českým muslimům
www.muslim.cz -- stránky islámské nadace v Praze a Brně
Fatwy -- doporučuji rady ženám
Salman Rushdie: Krize víry - islám proti islámismu

___________Hl.Stránka_________print________  CO TY NA TO?   vyjádřete se v sekci FORUM ! _____