Pershing
Recept Generála Pershinga

General Pershing velel U.S.posádce na Filipínách v roce 1911. Jeho vojáci se stali obětí série teroristických útoků filipínských muslimů.


Pershing se nepokusil složit "ROAD-MAP". Ani nepřipravil studijní skupiny ke zjištění "Proč Muslimové nenávidí Američany". Ani jim nenabídl sérii "ÚSTUPKŮ". Ani nepostavil "ZEDˇ" - aby je udržel venku.

- Ahmed Jasín - (22.3.2004 - raketaIDF)

Místo toho chytil padesát těch muslimských teroristů. Pak je nechal vykopat jejich vlastní hroby. Pak nechal potopit padesát nábojů do vepřové krve.

- Dr. Adbel Aziz Rantisi - (18.4.2004 - raketaIDF)

(NOTE: Muslimští vrazi nemají problém s namočením rukou do Židovské krve , ale nesmí nic dělat s kůží, krví nebo vnitřnostmi prasete. Pokud jsou znečistěni některou z těchto vepřových částí, oni půjdou do Muslimského Pekla, ne do Muslimského Ráje!)

- Mohammed Dahlan - (?)

Než bys napočítal do tří , všichni až na jednoho z těch "hledačů alláha" bylo zastřeleno! Jejich těla byla zabalena do kůží čerstvě zabitých prasat a naházena do obří díry. Na ně byly nality vnitřnosti a jiné prasečí pozůstatky.

- Mahmoud Abbas (a.k.a. Abu Mazen) - (?)

Můžete se zeptat: "Proč byl jeden muslim ušetřen?" Odpověď je jednoduchá. Tento jediný přeživší muslim byl propuštěn a poslán zpět ke svým kolegům "mujahedínům" aby ohlásil co viděl.

- Jásir Arafat - (4.11.2004 - Boží mlýny)

 Příštích 42 roků tam nebyl jediný muslimský útok!
chro chro


_________ na Hlavní stránku _______print_______  CO TY NA TO?   vyjádřete se v sekci FORUM ! ___