P a l e s t i n k y
  Zde je malá ukázka indoktrinovaných muslimských monster - reprezentativní vzorek tzv:"palestinek": První je "prostitutka-kapsářka" a druhá je šílená zrůda která obětovala své děti, aby se mohla chlubit před sousedy, jací to byli pašáci, bestie, která zaslouží utopit v prasečím hnoji. Proč se nejde odpálit sama - svině nelidská a zbabělá!?! Chudáci kluci se narodili zrůdě jež má hlavní podíl na tom jak skončili.

( )-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)
Po propuštění se odpálím, slibuje palestinka
Bývalá palestinská zdravotní sestra Ubajda Chalílová má za sebou polovinu pětiletého trestu. V izraelské věznici je za přípravu sebevražedného atentátu. Je jí úplně jedno, jak dlouho ve vězení ještě bude. Tiše a s úsměvem čeká, až ji propustí, odhodlaná splnit svůj úkol a zabít co nejvíc Izraelců.

Jen tiše a s úsměvem čeká, až ji propustí. Je odhodlaná splnit svůj úkol: zabít co nejvíc Izraelců.
Musí se pomstít za snoubence, jehož čtyři dny před svatbou izraelští vojáci zabili na západním břehu Jordánu, píše agentura Reuters. A také musí dokončit to, co se nepodařilo bratrovi a bratranci. Ti sice v Tel Avivu spáchali atentáty na autobusovém nádraží, ale nikoho kromě sebe nezabili.
Ubajda je rozhodnuta vrátit se na to místo a zaútočit znovu. "Spáchám sebevražedný atentát, i když tu budu muset zůstat roky, třeba padesát let," říká sedmadvacetiletá žena. Ubajda je jednou z 25 Palestinek, které Izraelci usvědčili z pokusu o atentát. Ze stovky sebevražedných útoků spáchaných na Izraelce od roku 2000, provedly sedm z nich ženy. Ubajda se obléká striktně podle muslimského zvyku a často cituje verše z koránu. Přihlásila se Islámskému džihádu prý jako první žena vůbec.

      Mladí se chtějí stát mučedníky
Palestinský psychiatr Ijjad Sarradž tvrdí, že pomsta nebo nacionalismus v případě atentátnic nejsou prvořadé. Většinou jsou to prý nevyřešené osobní problémy.
Izraelská kriminoložka Anat Barková se domnívá, že tyto ženy těžko snášejí pozici, do níž je vykazuje tradiční islámská společnost. Útok je pro ně možnost, jak získat uznání v podobě mučednice. Idealizace mučedníků se prý šíří mezi palestinskou mládeží jako epidemie. "Zpívá se o nich, jejich fotografie visí na zdech, hovoří se o nich v mešitách," upozorňuje Barková.
Podle Sarradže se touží stát mučedníkem 36 procent dvanáctiletých hochů a 17 procent stejně starých dívek. Vinu za to připisuje jednoznačně Izraeli. "Systematická okupační politika vytvořila generaci lidí ochotných zabít se ve jménu mučednictví," soudí. Radikálové, kteří sebevražedné atentátníky získávají, se prý v případě žen zaměřují na ty, které řeší vážnou životní krizi. "Atentátnice jsou jako loutky. Lze s nimi manipulovat pouhým taháním šňůrek," vysvětluje Barková.

      Na "úspěšné" atentátníky žárlí
Ubajda na první pohled nezapadá do kolonky typické atentátnice z okraje společnosti. Izraelské záznamy jsou ale přesné. Stojí v nich, že když bylo Ubajdě něco přes 20 let, dostala trest 18 měsíců vězení, protože ve východním Jeruzalému okradla Araba. U soudu tvrdila, že se ji okradený v minulosti snažil znásilnit a že chtěla získat jen jeho doklady, aby ho mohla udat.
Ubajda o své minulosti ani o nějakých dřívějších problémech nemluví. Tvrdí, že chce jen pomstít mrtvé Palestince a přispět k ukončení izraelské okupace palestinských území. To se podle ní nepodaří, dokud nebude Izrael zničen.
Na "úspěšné" sebevražedné atentátníky žárlí. "Zpráva o útoku mi vždy udělá radost, ale je mi líto, že jsem ho nespáchala já," říká.

iDNES.cz - ČTK , 16.března 2004  
( http://zpravy.idnes.cz/zahranicni.asp?r=zahranicni&c=A040316_093822_zahranicni_mad )  

`~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~´

(•)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)-)
Umm Nidál by své mrtvé syny poslala zabíjet Židy znovu
Málokterá matka by chtěla mít dítě zabijáka a ještě méně rodičů by stálo o to, aby zabyti byli samotní jejich synové. Pětapadesátiletá Umm Nidál ale žije ve stále ještě okupovaném pásmu Gazy, je věřící muslimka. A právě tím vysvětluje, že nelituje ani extremistické činnosti svých dvou synů -aktivistů hnutí Hamás, ani toho, že kvůli těmto aktivitám přišli o život.

"Děkuji bohu, že mí synové byli zbožní a že padli v boji za vlast," říká paní v bílém šátku na dvorku svého domu. "Jsou to skuteční mudžáhidé, mučedníci."
Na stěně za ní je dovedně vyrobený vývěsní štít s mladými muži, o nich hovoří - Muhammadovi Farhátovi, který zahynul v 17 letech při vpádu do židovské osady Acmona, a Nidálovi Farhátovi, jenž přišel o život ve 32, když k útoku na osadníky testoval bezpilotní letadlo. "Bez mučedníků, jako byli mí synové, bychom ničeho nedosáhli a Židé by tu byli navěky," říká Umm Nidál bez zaváhání. "Lidé jako (prezident) Abú Mázin svými jednáními nedosáhli vůbec ničeho, Židé odcházejí kvůli ozbrojenému odporu."
Umm Nidál tedy přišla o dvě ze svých deseti dětí, další dva synové byli v boji zraněni a jeden by měl za rok vyjít po 11 letech z vězení v Izraeli, kde byl chycen při cestě k sebevražednému teroristickému útoku. Matka připouští, že kdykoli si na syny vzpomene, pláče. "Jenže muslimové stavějí svou víru nad osobní pocity," zdůrazňuje a neustále dbá, aby novinář její sdělení zaznamenal co nejpravdivěji. "Kdyby byla další příležitost, své syny bych k mučednické akci poslala znovu."
Když Muhammad v březnu 2002 odcházel do akce, matka ho v chudinské čtvrti Zajtún před objektivem videokamery slavnostně vypravila z domu, ačkoli bylo jasné, že už se nikdy nevrátí. Skutečně: V Acmoně stačil v ješivě, židovské náboženské škole, samopalem a granáty zavraždit pět studentů vojenské přípravky a 24 Židů zranil, než byl sám zabit.
Nidál zase patří k hrdinům palestinských radikálů pro svůj lví podíl na vývoji obávaných, podomácku vyráběných raket Kasám. Ani testované letadlo patrně nevybuchlo v únoru 2003 jeho vinou, ale proto, že do něj izraelští agenti stačili umístit nálož. "Syn plánoval rakety tady nahoře," jede Umm Nidál prstem hrdě po fasádě bílého dvoupatrového domu k oknu, kde otec šesti dětí konstruoval kasámy.
Jak Muhammad, tak Nidál útočili na Židy na okupovaném území. Matka ale nemá pochybnosti ani v případě syna, který mířil zabíjet ženy a děti v samotném Izraeli. "Útočit je nutné i v Izraeli, třeba na autobusy," prohlašuje. "Všichni Izraelci jsou vojáci. Židé, kteří tam z celého světa přicházejí, dobře vědí, že okupují cizí zemi. A navíc - když oni zabíjejí naše ženy a děti, nám korán dovoluje oplácet stejným způsobem."

Břetislav Tureček (Gaza) , 22.srpna 2005  ( http://www.novinky.cz/63381-.html )  

`~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~´

___________ Site Index ________print________  CO TY NA TO?   vyjádřete se v sekci FORUM ! _____