Napsali o Nillbertovi
Prakticky vždy až z druhé ruky se dozvím že o mě tu i onde zas někdo něco hezkého napsal, informace o sobě cíleně nevyhledávám, takže předpokládám že tento seznam mých kritiků jistě nebude úplný. Kdyby jste někdo věděl o něčem co zde uvedeno není - prosím informujte mě - já to sem rád doplním ;-)Na webu neonacistické organizace Národní Odpor o mě napsali v článku "Když se prase bojí řezníka":
"...A kdo je pan Nilbert? Je to webmaster české verze webu židovské teroristické organizace Jewish Defense League http://www.jdl.czechian.net, která představuje tu nejodpornější ukázku sionismu v jeho čisté, ničím nezastřené podobě..."
(www.odpor.org/index.php?page=clanky&kat=1&clanek=320)Na internetové encyklopedii Wikipedia jsem byl jedním z jejích spoluautorů označen jako: "Fašoun Nillbert - šéf teroristů z JDL"
( http://cs.wikipedia.org/wiki/Diskuse:Terorismus )Ze zahraničí vzpomenme na výzvu Slovenské Národní Strany aby se mojí osobou začala neprodleně zabývat česká policie - jak tvrdili ve článku nazvaném:
"Členovia židovskej teroristickej organizácie v Čechách!" udajně ze strachu "aby se hněv židovských teroristů neobrátil proti české veřejnosti" - protože pak by - podle jejich interpretace bylo na řadě Slovensko....
( http://www.mladezsns.sk/inside.php?pg=7&idc=c5291200056 )
( v ČR přetištěno např. na: http://www.vzdelavaci-institut.com/_files/index.php?option=com_content&task=view&id=111&Itemid=57 )Na webzinu Zvědavec.org jsem se o sobě (krom jiného) dočetl:
"Nillbert je potomok najkrutejsieho kmena, divych, azijskych hrdlorezov a pozieracov malych deti, chazarov, ktori prestupili v rannom stredoveku, na judaizmus. tito potomkovia chazarov, popularne znami pod nazvom zidia, zaplavili najskor vychodnu, neskor celu Europu a Ameriku a takmer vzdy obsadili posty a miesta, kde mohli parazitovat na miestnom etniku."
( http://www.zvedavec.org/nazory_1481.htm )Na serveru Novinky.cz jsem dostal za svou obhajobu politiky USA a Izraele nesčetně jmen... :-) byl jsem označen za "sionistické monstrum" , "zhmotněné zlo" a jistý autor tam v příspěvku nazvaném:
"Nillbert - člověk nebo zrůda vzniklá v laboratořích CIA?" rozebíral možnosti samotného vzniku něčeho takového jako jsem já...Slovenský server Prop.sk zase varuje, že jsem nejen terorista
"ale aj duševne značne narušené indivíduum "

( http://www.prop.sk/december05.htm )V odborné literatuře jsem se o sobě dozvěděl z 460 stránkové publikace "Terorismus v ČR" od Doc.JUDr.PhDr.Miroslava Mareše,Ph.D. z katedry politologie při brněnské fakultě sociálních studií vydané "Centrem strategických studií" v kapitole "Náboženský terorismus" že: člověk vystupující pod pseudonymem Nillbert Nullingsworth vytvořil českou internetovou stránku organizace JDL - která je podle doc.Mareše "teroristická" - a cituje mé články kde vyzývám k nukleárnímu útoku na muslimské země ("Bůh věděl proč jim dal ropu a nám uran") a píše že jsem byl za své aktivity kritizován "skupinou českých Židů sdružených v klubu "Peace for Israel". (to je ovšem hrubá dezinformace - sám jsem dlouholetým členem onoho klubu a jediné k čemu tam kdysi došlo byly ojedinělé pokusy jistých jednotlivců o mou kritiku které ale skončili fiaskem - ostatní členové se mě spontánně zastávali). Nicméně pravděpodobnost "že by se česká JDL odhodlala k teroristickým útokům po vzoru Barucha Goldsteina" je Doc.Marešem hodnocena jako malá.

Nill    (stav k 19.4.2006)  

___________ Site Index ________print________  CO TY NA TO?   vyjádřete se v sekci FORUM ! _____