Kritika ze země Galského kapouna
Stanovisko k filmu "Má země Sion"
(francouzský propagandistický film, uvedla ČT2 - 12.10.2005 20:00)


        K viníkům:
Tak nás ČT2 opět oblažila dokumentem který mohl vzniknout, jak jinak, pouze v zemi kterou už 200let každý akorát kope do zadku - od Prusů přes wehrmacht až po partyzány v Indočíně, v zemi která v roce 1815 u Waterloo založila skutečně "obdivuhodnou" tradici: prohrát vždycky všecko co se dá, v zemi kde přesto už 200let všichni žijou bludem že jsou velmoc (checht) a že někdo je zvědaví na jejich frky kterými si léčí svou zakomplexovanost podobně jako stavbou své jediné letadlové lodi a jediné atomové ponorky, zemi která v jednom kuse někoho moralizuje a jejíhož velvyslance v OSN zrovna dnes chytli protože se provalilo jak za saddáma kradl v Iráku jak straka(12.10.2005), zemi která vyšle na výročí osvobození Osvětimy prezidenta s tak dementní ochrankou že je natočena televizí jak "vtipkuje" o splynování těch co přežily (na to ti kašlem chiracu že ses dostavil - každej si akorát bude pamatovat ty hovada co si ssebou přitáh!).
Konec konců i homosexuální upír arafat věděl kam má jít zdechnout - do muslimské kolonie na území někdejšího napoleonova císařství, tzv. Francie.
Jakmile je na ČT2 nějaký ubohý antiamerický nebo promuslimský štěk - tak vždy v něm blekotají tou jejich sonorní hatmatilkou kterou nikdo na světě neumí - taky PROČ?!? - jazyk (na)dutého a zbabělého národa za který musí bojovat cizinecká legie a který kdykoliv kohokoliv prodá jako Čechy v Mnichově. Zkrátka kdo je až po uši v hovnech(=ve francii je 6milionů muslimských přistěhovalců) by se měl starat sám o sebe a ne o politiku USA a Israele - zemí o jejichž významu by si tento zapadákov mohl nechat ZDÁT! ...případně točit "dokumenty" o zemích svého ranku např. o Gronsku, o Čadu nebo o Argentinském antarktickém území.

        K obsahu:
Jakási podivná pizda neurčitého věku se nám snaží namluvit jak si Židé vlastně mohou za všechno sami, jak jsou osadníci zlí a jak je izraelská mládež přihlouplá - což nám dokazuje na svých dcerách - které očividně krajně tupé jsou, ale reprezentativní vzorek populace to teda není - jak sama přiznává - v Izraeli se pouze narodili , ale počala je když dělala servírku v New Yorku...
KDO VÍ S KYM JE VLASTNĚ MÁ(!) - tatík se v dokumentu ani nemihl a to nám ve svém bizarním rodiném videu představuje snad celou svou famílii - možná by to totiž hned všechno vysvětlilo........ ale i nevyřčené umí mluvit! Někdy ŘVÁT.
Co nám vlastně tento štěk měl ukázat?! že izraelská mládež neví co je Holocaust a Osadníci jsou nacisti?! Zeptámeli se na to jejích degenerovaných postpubertálních dcerušek s naušnicemi v nose - tak jistě. Když je vychováva takováto matka-dement tak se není přece čemu divit. A tak zatím co nám kamera švenkuje na slzy které neustále roní nad palestinským "utrpením" můžeme pozorovat i jiné věci, především minimálně 14dnů nemitou tvář a mastné vlasy této poběhlice a neuvěřitelný bordel ve kterém vyrůstají její dcerušky a pomalu přestáváme žasnout, nakonec - když budu chtít zostudit jakýkoliv stát - vždy najdu nějaká boží hovádka co se dokonale ztrapní před kamerou. Kdyby to ale udělala kterémukoli alláhystánu - nedožila by se konce vysílání. Nejsměšnější bylo když cca 4x "vyhrožovala" že se z Israele odstěhuje... neuvěřitelná drzost špinavé přisprostlé idiotky co při výstupu na Masadu blekotá cosi o pozadích těch co šli před ní... :-////
Paraziti jako je tahle džůůůůva by se měli střílet - rodiče takových štěnic by měli jít sedět. Od čeho jsou paragrafy jako "vlastizrada" ?!? To nemusí vůbec existovat, když je beztrestné TOTO! Jen doufám že jsou lidé dost rozumní aby si nebrali světonázor od nějaké newyorské servírky - ilegální imigrantky, smradlavého špinavého koštěte, které nikdo nechce tak aspon z trucu dělá své zemi ostudu - zřejmě to jediné co v životě dokázala!
FUJ ČT2 !

Nill , 12.10.2005  

___________ Site Index ________print________  CO TY NA TO?   vyjádřete se v sekci FORUM ! _____