Odpověd na pomluvy tzv."Ixikoye"

V minulých dnech byl na stránkách klubu "peace for Israael" tvořeného z 95% pouze 1 osobou a to sic jakýmsi "Ixikojem" zveřejněn "OTEVŘENÝ DOPIS PRO NILLBERTA" který mne napadá z krádeže a dalších věcí. Přestože mi tento "otevřený dopis" jaksi "pozapomněl" poslat a "pouze" ho zveřejnil na svém klubu, byl mi promptně zaslán mými přáteli.(hned několika najednou :-)

My v JDL se řídíme heslem: "Když na tebe na ulici štěká toulavý pes, ty mu neodpovídej štěkotem". Nicméně tento "Ixikoy" si opět hraje na mluvčího židovské obce. Začal po diskusních forech na Internetu vydávat zprávu "kde se za mne omlouvá a distancuje se ode mne" a svůj názor opět prezentuje jako názor pomalu celého židovstva. Jedna se o uraženého hloupého mládence jehož kredit mluvit za ostatní je pochopitelně nulový. Jako každý uražený adolescent je však mimořádně pomstychtivý a tak rozesílá emailem spam, plný pomluv na mou osobu (tento pomlouvačný mail je mi přeposílán s posměšnými poznámkami typu: "Kdo je to ten "ixykoy" ?!?" , "Co je to za blázna?!?" ap.).

Rozhodl jsem se proto na toto jeho štěkání veřejně odpovědět. Jeho "otevřený, zveřejněný, nicméně nezaslaný" dopis je plný lží a nesmyslů, proto na každou jeho část odpovím zvláštˇ.
Šedou barvou je text jeho dopisu, bílou pak moje odpovědˇ.

-------------------------------------------------------------------------------- OTEVŘENÝ DOPIS PRO ČLOVĚKA,KTERÝ SI ŘÍKÁ NILLBERT

Nillberte mám několik dotazů:proč na své stránce používáš bez našeho souhlasu věci,které jsme shromáždili v našem klubu na svých blivazních stránkách? Není ti trapné si přivlastňovat cizí práci? Nám trvalo dost hodin shromaždit články, a odkazy na webové stránky a další materiály. Dost jsme se při tom nadřeli.To jsi tak neschopný shromáždit si tyto věci sám? Navíc jsi dokonce nechal u ukradených materiálů i moje jméno, i když NEMÁM S TVOJÍ OSOBOU NIC SPOLEČNÉHO! Svědčí to o tvojí povaze a bezohledném jednání.Víc už se s tebou bavit nebudu a na rozloučenou jen pár slov.


Takže "ixikoji", jedinou věc které jsi autorem, která je tebou podepsána a kterou mám na svých www je seznam několika odkazů na židovské www stránky. Jsou beztak špatně seřazeny, takže je seřadím lépe, tvůj podpis odstraním a bude. Tvůj podpis jsem neodstranil právě proto, že narozdíl od tebe - neporušuji autorská práva. Naopak TY máš své stránky sestaveny POUZE Z KRADENÝCH MATERIÁLŮ! Všechny články v rubrice texty(a i velká většina "zpráv") jsou pouze zkopírovány odjinud.

 4 články jsou dokonce moje! Konkrétně:
Židovská liga          na tvých www od: 18.4.2004 15:28:19
Jan Werich o antisemitismu  na tvých www od: 14.4.2004 7:12:02
Skutečná tvář Islámu      na tvých www od: 3.4.2004 13:25:21
Nobelovy ceny          na tvých www od: 27.3.2004 7:47:15
a všechny 4 jsi měl na svých www ještě dnes (tj. 19.listopadu2004).... Kde tedy vůbec bereš tu drzost obvinovat mě z krádeže?!?
Zloděj křičí: "Chytte zloděje!"
A co se týče toho tvého:"Dost jsme se při tom nadřeli." - to je snad vtip né ? To, že mají moje stránky stokrát vyšší technickou úroven než tvůj "freeQuickKlub" vidí každý na první pohled. Mimochodem: kompletní design a programování jsem dělal sám, z hlavy, bez jakéhokoli editoru a každý kdo tomu alespon trochu rozumí ti potvrdí, že to jsou desítky hodin práce. Kdybych provozoval to co ty - měl bych to za hodinu a půl.(možná ještě dřív)
O intelektuální úrovni s tebou diskutovat nehodlám - nejsi na to dost chytrý.

"ixikoy" dále píše:
Jsi fanatik, který poškozuje naši věc,poškozuje Židy a štve proti Židům českou veřejnost. Díky takovým lidem jako jsi ty,měli a mají antisemité zelenou, neboť lidi jako ty vždy dávají za ukázkový příklad "židovského národa".


Nemáš ani ponětí o čem píšeš "ixikoy". Zde jsou ukázky z e-mailů ,které mi dnes a denně chodí:
=====================================================
Našel jsem Váš odkaz na Vaše stránky....... mooooooc se mi líbí......
Petr
------------------------------------------------------------------------
Předmět: klobouk dolu
Nillbert Nullingsworth - me docista oslnil. Na jeho strankach najdete snad vse o Izraelsko-palestinskem konfliktu, myslel jsem si ze toho o tom vim hodne, ale ted vim, ze nic nevim. A nikdo by nemel mluvit vulgarne o cloveku, ktery bojoval za to, cemu veril a co nosil v jeho srdci, krome lidi, kteri tomu oparvdu rozumi, napriklad pan Nillbert Nullingsworth. Arafat nebyl ani zdaleka hodnej chlapik, byl to zpropadeny terorista, avsak sprosta slova by se mela uzivat jako safran. Mir Svetu
Ondra Kawas
------------------------------------------------------------------------
BUD POCHVÁLEN NILLE...
SUPER STRÁNKY MÁŠ !
Phineas Nigellus
------------------------------------------------------------------------
Tak jsem se konečně dostal na Tvé stránky...jedním slovem "super"! Kdyby jsi potřeboval s něčím pomoc, napsat články čí cokoli, NAPIŠ, budu li moc pomůžu...budu propagovat tvé stránky...jsou tím nejlepším o Izraeli a všem kolem něho, co jsem v češtině viděl...
Shalom AKI BEN SION:-))))
------------------------------------------------------------------------
Konečně internetové stránky kde člověk čte věci tak jak jsou, tak jak je cítí. Ačkoli nejsem žid (manželka je po otci), vždy jsem oceňoval sílu a v pravém slova smyslu i poetičnost státu Izrael a celkem silně mne vytáčelo vychvalování islámských vrahů. Konečně něco co se dá číst, jen tak dál Nillberte !!!
Radim N.
------------------------------------------------------------------------
Vše co říkáš a píšeš je přesně to co si myslím je nějaká skupina nebo je to jen tvůj boj?? Klidně bych se přidal...
Dave
------------------------------------------------------------------------
Zdravim Te bratre, velice me zaujali tve stranky. Jsem jim nadseny, uz jenom proto, ze vidim islam jako nebezpecny pro evropu. Sam vim ,ze budou bojovat dokud se vse nestane zelenym. Sam jsem mel s nimi kdysi problemy.....
Mas skutecne odvahu, tak jako kdysi nasi bratri makabejci.
Tvuj bratr Saduka (email z Izraele)
------------------------------------------------------------------------
Ahoj tvé stránky jsou nejen poučné, ale hlavně účelné a pěkné!
Pepa
------------------------------------------------------------------------
Vážený pane,
až semtam na nějakou hrubečku opravdu vynikající stránky, beru je jako určitou protiváhu tisku, informujícího např. o "Džanínském masakru". Už jsem poslal link řadě přátel.
Děkuji a s pozdravem R.M.
===================================================
(pravá jména jsem zkrátil,nicky jsem ponechal)
... toto jsou náhodně vybrané ukázky z emailů za poslední cca měsíc !
To,že "poškozuji Židy a štvu proti Židům českou veřejnost" to TVRDÍŠ JEN TY! HLOUPÝ URAŽENÝ IXIKOJ! ... a názor hlupáka mě nezajímá. Nikoho nezajímá.

"ixikoy" dále píše:
My nejsme žádní ustrašenci, a řada z nás se postavila a je připravena kdykoliv se postavit skinheadům, nebo arabům. Řada z nás sloužila nebo slouží v izraelské armádě a pracovala na izraelských základnách jako dobrovolníci. Nebojíme se. Ale při prosazování své věci a oslovování veřejnosti používáme místo silných a vulgárních slov věcné formulace, věcné argumenty a styl odpovídající určité úrovni. Tvoje stránky se ale podobají někdejšímu Špíglu a Zifčákovým novinám Bruntálsko. Copak ty sám nejsi schopen rozeznat hranici za kterou nelze jít? Podobným jazykem byly do nedávna vedeny i české stránky fašistické organizace Hammer skinheads, jenom zaměření bylo jiné. Nepovažuji tě za fašistu.Jenom tě upozorňuji na to, že používáš stejný slovník i metody jako oni.


Já jsem náhodou velice umírněný, nemohu za to, že nemáš ABSOLUTNĚ PŘEHLED a myslíš si, že tvůj názor je veřejné mínění. OMYL CHLAPČE!
Podívej se na stránky našich bratrů z USA a Israele: www.jdl.org,www.masada2000.org,www.kahane.org a mnoha dalších - chce to jen umět anglicky a chtít hledat!

"ixikoy" dále píše:
Nepřesvědčí tě desítky lidí v diskusi na Novinkách, nevadí ti, že tvoje jméno se vyslovuje jako protižidovská nadávka například na Idnesu ?


Pochopitelně opět lžeš. V diskusích na "Novinky.cz" je proti mě cca 5 až 7 lidí, fanatických antisemitů, kteří by na Židy nadávali tak jako tak. Naopak jsou tam desítky jiných, kteří se mnou souhlasí a v diskuzích se zcela jednoznačně staví ZA MĚ! Takže opět lžeš jako když tiskne. Co se iDnesu týče: to že tam jednou jeden trouba použije moje jméno při diskuzi do flameware je asi tak důležité jako tvůj "otevřený dopis" - naprosto bezvýznamný canc jednoho uražence.

"ixikoy" dále píše:
Nevím kdo jsi, ale pokud jsi měl záměr poskodit Izrael a Židy, tak se ti to podařilo dokonale. A nevěřím, že jde o náhodu. Přeji ti hezký den a aby Hospodin poznáním osvítil tvoji mysl. Amen, sela.


No právě, v tom bude asi největší problém - ty totiž vůbec netušíš s kým vlastně mluvíš. Já mluvím za organizaci JDL, která vznikla dávno před tím než ses vůbec narodil. Má několik desítek tisíc členů po celém světě a její význam se s tvým klubem "Peace for Izrael" založeném na formulářovém freewebovém QUICKU vlastně nedá ani srovnávat. Ty jsi předseda pouze sám sebe. Tvůj klub má sice papírově 150 členů ale naprostá většina se na tvoje stránky podívala naposled před pár měsíci. 99% jich ani nemá tušení, že jejich jménem takto vystupuješ. A kdyby to věděli - byla by velká otázka jestli by se nepřidali spíš ke mě!
To, že jsem tebe demaskoval jako naprostého hlupáka (aniž bych to však chtěl), neznamená, že jsem cituji:"měl záměr poskodit Izrael a Židy" ty totiž vůbec nejsi Izrael natož Židovstvo... ty jsi bezvýznamný pražský nedouk, který si hraje na mluvčího skupiny lidí, KTERÁ O TOM ANI NEVÍ.
To jak o sobě mluvíš jako o mluvčím židovské obce je prostě směšné.
Já mluvím za tisíce lidí V JDL a přesto bych si nikdy netroufl mluvit "za celý Izrael" jako to TY děláš s neuvěřitelnou drzostí každý den.

Nill

P.S.:
Je mi jasné jak s tebou opět můj text zacvičí (úplně tě vidím jak zase šermuješ pěstičkou před monitorem :-) , ale měl by ses nad sebou opravdu vážně zamyslet a začít mluvit pouze sám za sebe a ne za lidi, kteří vědět, že takto jednáš v jejich jménu - nikdy by do tvého klubu nevstoupili.

___________ na Hlavní stránku _______print_______  CO TY NA TO?   vyjádřete se v sekci FORUM ! _____