KONEČNĚ CHCÍPNUL !
Tak údajně si pro Arafata přišla náká chlupatá potvora, ve vrátnici se představila jako Alláh ,na čele měla "666", nabrala strachy pozvraceného Jásira na rohy, radostně hrábla kopítkem a s výkříkem "Jupííí!" si ho odnesla dírou ve stropě....
...zbyl jen sirný čmoud a jedna zapařená utěrka plná cizopasníků...

Jásir je zdraví jak řípa, prohlašovali francouzští doktoři...věřil málokdo   Sice se to stalo už 4.listopadu, kdy upírovi definitivně odumřel mozek (podle mě byl tedy mrtví vždycky) ,ale 13 denní šaráda musela ještě týden pokračovat. Arafatova coura Suha se musela ještě nad zdechlinou porvat o dědictví s palestinskou delegací která si přišla ověřit zda kreatůra konečně zdechla.
Zřejmě mu taky předčasně selhala pamět, takže pohrobci nevěděli kam ulil miliardy ukradené s pomoci EU palestincům. To je obraz státu! Zemře panovník a peníze v řiti! To asi není normální stát, že? A na to že EU a tedy i ČR přispívá 9,3 miliony Euro měsíčně? Palestinský "ministr vnitra" má na výplatní listině 37 tis. policistů...fyzicky vyplácí 30 tisíc...není zvykem vést účetnictví, takže bez dokladu. 7 000 mrtvých duší shrábne...
Postupující dekompozice té (asi z "lásky" :-) zoufale prodýchávané mršiny, onoho symbolu teroru, nad níž se vztekle rvou jako supi jeho "milující", tak posloužila dobré věci. Každý vidí, jak je ta OOP "věrohodná". Ohlásit, že je v kómatu 4. stupně a hned na to, že se probral, a tedˇ nosit jablíčka milému nemocnému, do kterého by se spíš dala zasadit jadérka. Bezostyšné lži a mamon s pachem smrti, kde i zdechnutí toho obchodníka se smrtí je kšeft se smrtí - tentokrát jeho. Naděje (na peníze) však umírá poslední, dlouho po smrti mozku až s posledními nekrotizujícími buňkami té strojně prodýchávané hniličky.
Francouzská medicína, tedy pro ně vynalezla nový "stav". Do dnes existovaly stavy v této posloupnosti: "koma", "klinická smrt", "mozková smrt", "smrt"...francouzi ted přidali tzv.: "stav arafat" - nastane zhruba několik dní po smrti! a podle francouzů snad ještě existuje naděje!...neuvěřitelné...
nicméně zmínka o tom ,že se to už stalo EXISTUJE!...konkrétně v Bibly...Ježíš také 3 dny po smrti obživl!...jenže ,řekněme si to upřimně: To byl syn boží...a ne zplozenec pekel Jásir...takže doufat už mohl leda nějaký negramotný muslim, protože při životě neudrží někoho kdo umřel před 6 dny ani přístroje ani nic jiného, byla to jen absurdní nebetyčná šaškárna. Nešel mu mozek, nešla mu játra a k tepu bych s trochou snahy donutil i srdce které leželo půl roku ve formaldehydu. Arafat byl mrtvější než mrtvej, jeho stav byl tedy skutečně stabilizovaný - byl stále stejně mrtev.
Prohlášení, že asi 3 dny po upadnutí do kómatu IV. stupně otevřel oči (při štěstí tak po půl roce po probouzení) a komunikoval (při štěstí tak po roce po probouzení), pokud by se snad po tak hlubokém kómatu probuzení povedlo, což nebývá obvyklé, byla leda pro legraci. Když mu ten mozek týden po odumření už vyhnil, tak je jasné, že z těch ještě vegetujících zbytků tkání se krev, co jeho zdechlinou pořád pumpovali, provaluje do těch vyhnilotin. To jak mu je ta pulsující krev vytlačovala z důlků při absenci obsahu hlavy, se tedy rozhodli vydávat za "otevření očí a komunikaci".
Nakonec už však ztratil nervy i prezident Chirac a supové museli s pravdou ven. Vždyť už jim ta chcíplá mrcha svou posmrtnou ztuhlostí zatuhla i dejcháky, co už do té mršiny nebyly schopny vehnad vzduch. Suha to sice chtěla uhádat na ještě hlubší koma, ale už byl tak studenej, že ani nejjemnější supravodivé přístroje nebyly schopny zaznamenat tepelný šum, který do té doby vydávaly za záznam elektrické činnosti posledního neuronu.
Televizní titulek při zprávách: "Arafat žije,pohřeb bude v Ramalláhu" už jen spolehlivě bavil veřejnost :-)
Ten netvor už týden v džehenně čistil Iblísovi paznehty a tady se hrálo tohle pěkné post mortal show, tak proč se k němu nepřidat? Já jsem to šampáněm slavil první dva dny, ale když pak pořád strašili celý kulturní svět tím ,že ho zase zapnou, tak jsem toho nechal, mohl bych skončit jako alkoholik dřív než ta palestinská příšera oficiálně zhebne :-) Já bych mu dal Paříž! Žádnou nemocnici! Posadit na velblouda ať to ten hajzl rozběhá.
Stejně to chytil z toho smradlavýho hadru co furt nosil na hlavě. Beztak byl plnej bordelu, humusu, hnisu a různých zviřátek. Víc by mu sice slušel záblesk explodujícího Hellfiru, ale takhle izraelští daňoví poplatníci alespon ušetří za jednu raketu...
Celý svět se raduje ,že kreatůra chcípla, jasně o tom hovořily internetové diskuze, které spíše připomínaly nástěnku Mossadu - a to není vždy zvykem!
BYL TO VRAH, ZLODĚJ, MUSLIM, PODVODNÍK A LHÁŘ, ŽE SCHCÍPNUL BYLO TO JEDINÉ DOBRÉ CO KDY UDĚLAL !

Nillbert  


Od března probíhala na mých stránkach anketa: "Jak dorazit Arafata?" Výsledek je zde:
  DODATEK:
Dopoledne 12.listopadu vysílala ČT2 "Studio Arafat" - přímý přenos z Káhiry, kde se muslimská sebranka a různé politické mrtvoly klaněli sarkofágu s nebezpečným odpadem. Žvanění imbecilního devianta Luboše Kropáčka (učitel na KU, islamista, 30let v StB, tlumočník Gustava Husáka) v tomto pořadu bylo neuvěřitelné. (např. řekl: "Penzista Zeman (myšlen bývalý premiér ČR) by se měl tváří v tvář majestátu smrti omluvit za své výroky, kde Arafata přirovnával k Hitlerovi, penzista Zeman nevyjadřuje názor většiny českého národa....") Jak to že ČT zve takovéto pomatené islamisty do studia !? Co měl znamenat černý roh na obrazovce !? Co mělo znamenat černé sukno po celém studiu !?
PLIVU NA VŠECHNY POLITIKY CO VYJÁDŘILI SOUSTRAST S TOU STVŮROU!


___________ Site Index ________print________  CO TY NA TO?   vyjádřete se v sekci FORUM ! _____