Na co pošel palestinský fýrer ?

Spekulace kolem smrti Arafata neutichají. Podle odborníků, kteří sledovali symptomy Arafatovy nemoci, se palestinský fuhrer oddával homosexuálním stykům a zemřel na AIDS.

Izraelský deník Maariv napsal, že Israel zahájil oficiální vyšetřování teorie o tom, že Arafat skonal na AIDS. Izraelská tajná služba došla k závěru, že se množí důkazy, podle nichž je toto vysvětlení Arafatovy smrti "víc než spekulací".
Jerusalem Newswire cituje někdejšího autora projevů vládců Bílého domu Davida Fruma, který mimo jiné jako první použil termín osa zla pro opory terorismu. K Arafatovi se nedávno vyjádřil takto: "Víme, že trpí nemocí krve, která oslabuje jeho imunitní systém. Víme, že velmi rychle zhubnul, a to až o třetinu své normální váhy. A víme také, že se s přestávkami zhoršuje jeho mentální kapacita. Co vám to připomíná?"
Americká rozhlasová stanice ABC už v říjnu oznámila, že americká tajná služba ví, že Arafat umírá na AIDS a že právě proto Washington nepodpořil snahu izraelského vedení fyzicky Arafata zlikvidovat.
Izraelský magazín Israelinsider připomíná, že ačkoli je homosexualita v arabském světě běžná, oficiálně je považována za zločin a v kruzích islámských extremistů je neodpustitelná.
Frum se v poukazu na Arafatovu homosexualitu odvolává na knihu někdejšího šéfa rumunské tajné služby Iona Pacepy Rudé horizonty. Podle jeho zdrojů se Arafat v 70. letech, kdy ho generál Constantin Munteaunu učil technikám, jak oklamat západní svět, běžně oddával homosexuálním stykům se svými tělesnými strážci. Munteaunu o Arafatovi řekl: "V životě jsem neviděl tolik bystrosti, krve a špíny v jediném člověku."

Ion Pacepa píše ve své knize. vydané na západě už v roce 1987, o konverzaci s Constantinem Munteaunu v roce 1978:
"Volal jsem odposlouchávací službu, která sledovala Arafata a ptal jsem se na "Fedayee" - (Arafatovo kódové jméno - vysvětlil Munteaunu). - Po setkání se svým přítelem, šel přímo k penziónu a dal si oběd, poté se s ním odebral na pokoj. Důstojník mě upozornil, že Arafat se miluje se svým bodyguardem a předstírá u toho tygra...
"Důstojník, který sledoval jeho mikrofony mě spojil živě s ložnicí a řev téměř rozbil mé ušní bubínky. Arafat řval jako tygr a jeho milovník ječel jako hyena."
Munteaunu, psal Pacepa, později četl tajné zprávy Egyptských, Jordánských a Syrských výzvědných služeb a zjistil že to samé zistili i oni...
Pacepa psal: " Zpráva byla opravdu neuvěřitelný popis fanatismu, spletité orientální politické uskočnosti, lží a zpronevěr PLO fondů ve Švýcarských bankách. ( Podle webu "israelinsider.com", měl Arafat přes 5 miliard dolarů na Švýcarských bankovních účtech. Většina pochází z dlouholetého obchodování s drogami v Libanonu, ale hodně bylo také ukradeno z mezinárodní pomoci palestincům. ) Ve zprávě, kterou o Arafatovi napsal pro rumunskou tajnou službu, říká, že Arafat měl první homosexuální zkušenost se svým učitelem ve školním věku.
Homosexuální vztahy posléze udržoval hlavně se svými tělesnými strážemi. Šéf rumunské tajné služby to lakonicky shrnul: "Poté, co jsem četl zprávu, jsem cítil potřebu se osprchovat kdykoli jsem byl políbený Arafatem, nebo dokonce jen potřásl jeho rukou."

Osobní řidič Jásira Arafata byl navíc dvojitý agent Mossadu a podle jeho zpráv si Arafat nechal pravidelně vozit palestinské mladíky....

Arafat měl před svými lidmi hodně co skrývat - K léčbě do Francie se nakonec nechal převézt, protože věřil, že jedině Francouzi budou schopni udržet jeho nejintimnější svět v tajnosti.
Arafat byl do Francie převezen 29. října. Pošel někdy mezi 4 a 11. listopadem, ale příčina nebyla oficiálně stanovena. Palestinské vedení požádalo nemocnici o lékařskou dokumentaci, ale Francie trvá na tom, že podle zákona může informace předat výhradně nejbližší rodině. Palestinští představitelé tvrdí, že francouzští lékaři provedli testy, které vyloučily rakovinu, leukemii i otravu. Právě o ní se ale spekuluje nejvíc. Francouzský list Le Canard enchaîné napsal, že Arafat trpěl cirhózou jater. ( muslimové mimochodem nesmí pít alkohol )


K Arafatově smrti se na webových stránkách objevují nejrůznější spekulace i velmi satirické poznámky. Jedna, kterou cituje server Israelinsider, tvrdí, že Arafat zemřel na otravu mimořádně účinným čisticím prostředkem na vany značky Tilex.
Neloajální členové ochranky prý tilexem postříkali vanu už před dvěma lety, avšak vzhledem k Arafatovým špatným hygienickým zvyklostem k otravě došlo až nyní. :-)

podle:    
http://www.jnewswire.com/library/article.php?articleid=350 http://web.israelinsider.com/Articles/Diplomacy/4348.htm
Nill  

___________ na Hlavní stránku _______print_______  CO TY NA TO?   vyjádřete se v sekci FORUM ! _____